Sprzedaż Kas

 Gwarantujemy Ci najlepsze warunki!!!
Dlatego kup kasę u nas.

Formalności

Nie musisz martwić się o sprawy formalne, związane z Urzędem Skarbowym. Wszystkie niezbędne formularze otrzymasz wypełnione u profesjonalnego sprzedawcy

Dobór własciwej kasy

Mało kto lubi niepotrzebnie wydawać pieniądze, dlatego nasz doświadczony personel pomoże w doborze najwłaściwszej kasy, żebyś przez cały okres jej użytkowania był zadowolony.

 SPRZEDAŻ KAS FISKALNYCH

Czy musisz zaopatrzyć się w kasę fiskalną? Obowiązek posiadania tego urządzenia w Polsce dotyczy bowiem coraz większej liczby przedsiębiorców. Dlatego jeżeli zamierzasz otworzyć działalność gospodarczą, planujesz zakup lub zmianę kasy fiskalnej zapoznaj się z poniższymi informacjami, które mogą okazać się przydatne przy jej zakupie. My zaś pomożemy Ci wybrać urządzenie, które odpowiadać będzie Twojemu biznesowi i z którego będziesz zadowolony.

Planując zakup kasy fiskalnej dobrze jest posiadać odrobinę wiedzy na ich temat. Konieczne jest również przeanalizowanie firmowego systemu sprzedaży oraz jego rozwoju w ciągu najbliższych lat. W ten sposób dobierzesz urządzenie, które będzie odpowiednie dla Twojego biznesu i formy prowadzonej sprzedaży. Unikniesz również zbędnych wydatków związanych ze zbyt szybką wymianą posiadanej kasy fiskalnej.

Rodzaj kasy fiskalnej a typ biznesu

Dobór odpowiedniej kasy fiskalnej zależy przede wszystkim od wielkości prowadzonej działalności oraz jej profilu:

1) Małe i średnie natężenie sprzedaży – obejmuje działalność do 200 paragonów dziennie, w ramach której sprzedaż prowadzona jest w podziale na grupy towarowe. Nie jest tutaj wymagana obsługa kodów kreskowych, komputerowy system magazynowy itp. Ważna jest natomiast wielkość urządzenia, łatwość jego obsługi lub możliwość wykorzystywania kasy „w terenie”. W takim przypadku polecamy jednostanowiskowe i przenośne kasy fiskalne.

2) Duże natężenie sprzedaży – obejmuje działalność o bogatym asortymencie produktów, w ramach której sprzedaż odbywa się w oparciu o kody kreskowe dla każdego produktu i/lub wykorzystywane jest oprogramowanie wspomagające sprzedaż oraz gospodarkę magazynową. Ponadto jeżeli sprzedaż prowadzona jest online, niezbędna jest współpraca z wagami, skanerami, komputerem oraz liczy się wytrzymałość urządzenia (w szczególności klawiatura i mechanizm drukujący) – proponujemy Ci:

  • Kasy fiskalne średnie
  • Kasy fiskalne systemowe
  • Drukarki fiskalne
  • Systemy dla handlu detalicznego

3) Średnia i duża działalność gastronomiczna – jeżeli w ramach prowadzonej działalności konieczne jest prowadzenie rachunków otwartych, oraz współpraca z drukarkami kuchennymi polecamy:

  • Kasy fiskalne średnie
  • Kasy fiskalne gastronomiczne
  • Systemy dla gastronomii

Dla kogo kasa fiskalna?

Obowiązek posiadania kasy fiskalnej (tzw. kasy rejestrującej) jest w Polsce dość powszechny ponieważ służy ona do prowadzenia ewidencji sprzedaży. Dlatego obowiązek posiadania kasy dotyczy przede wszystkim osób i podmiotów, które sprzedają towary lub świadczą usługi na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej i rolników nie będących płatnikami VAT. Jeżeli więc będziesz prowadzić sprzedaż ale nie będziesz wystawiać faktur, wówczas powinieneś posiadać kasę fiskalną. Oczywiście od powyższej zasady są wyjątki, które znajdziesz w Rozporządzeniu Ministra Finansów „w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących”.

Jeżeli będziesz sprzedawał towary i usługi wyłącznie na rzecz firm, organizacji i instytucji obowiązek posiadania kasy fiskalnej Cię nie dotyczy.

Przejdz do sklepu

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

Ładowanie