Kasy firmy Elzab

Oferujemy następujące rodzaje kas: systemowe, małe, średnie, a także mobilne i specjalizowane kasy fiskalne.Specjalizowane kasy fiskalne świetnie sprawdzają się w bezobsługowych stacjach paliw oraz taksówkach. Nasze niezawodne drukarki fiskalne przeznaczone są do zastosowań mobilnych, a także do pracy stacjonarnej w punktach handlowych i aptekach.
Nasze kasy i drukarki fiskalne możecie Państwo kupić w atrakcyjnych cenach, co wynika z faktu, że nasze urządzenia powstają w Polsce, a nie na Dalekim Wschodzie.

Najlepsze na polskim rynku
W placówkach handlowych w całym kraju pracuje ponad 800 tys. urządzeń marki ELZAB.
Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą oraz cennikiem nowoczesnych i tanich kas fiskalnych, drukarek fiskalnych i wag elektronicznych.

Drukarki fiskalne

Są to produkty przeznaczone do pracy w systemie POS, z komputerem i oprogramowaniem sprzedażowo-magazynowym. Najczęściej znajdują zastosowanie w sieciach handlowych i usługowych.

Przenośne drukarki fiskalne to urządzenia przeznaczone do współpracy z komputerem i oprogramowaniem sprzedażowym (również bezprzewodowo za pośrednictwem Bluetooth). Małe gabaryty, prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z nich doskonałe rozwiązanie do pracy mobilnej (np. wykonywanej u klienta) oraz dla prowadzących sprzedaż przez internet.

Wyświetlanie wszystkich 14 wyników

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
0

Napisz i kliknij enter aby wyszukać

Ładowanie