Kasy firmy Elzab

Oferujemy następujące rodzaje kas: systemowe, małe, średnie, a także mobilne i specjalizowane kasy fiskalne.Specjalizowane kasy fiskalne świetnie sprawdzają się w bezobsługowych stacjach paliw oraz taksówkach. Nasze niezawodne drukarki fiskalne przeznaczone są do zastosowań mobilnych, a także do pracy stacjonarnej w punktach handlowych i aptekach.
Nasze kasy i drukarki fiskalne możecie Państwo kupić w atrakcyjnych cenach, co wynika z faktu, że nasze urządzenia powstają w Polsce, a nie na Dalekim Wschodzie.

Najlepsze na polskim rynku
W placówkach handlowych w całym kraju pracuje ponad 800 tys. urządzeń marki ELZAB.
Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą oraz cennikiem nowoczesnych i tanich kas fiskalnych, drukarek fiskalnych i wag elektronicznych.

Drukarki fiskalne

Są to produkty przeznaczone do pracy w systemie POS, z komputerem i oprogramowaniem sprzedażowo-magazynowym. Najczęściej znajdują zastosowanie w sieciach handlowych i usługowych.

Przenośne drukarki fiskalne to urządzenia przeznaczone do współpracy z komputerem i oprogramowaniem sprzedażowym (również bezprzewodowo za pośrednictwem Bluetooth). Małe gabaryty, prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z nich doskonałe rozwiązanie do pracy mobilnej (np. wykonywanej u klienta) oraz dla prowadzących sprzedaż przez internet.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14